Waszyngtona 4/8,
42-200 Częstochowa

Praca Socjalna - kontakt:
socialwork@ujd.edu.pl

Nasza misja

Edukacja świadomych studentów dla potrzeb środowiska służb społecznych – w nowoczesnym świecie. Nauka i badania w obszarze pracy socjalnej i rozwoju społecznego. Współpraca międzynarodowa.

Deklaracja dostępności strony

Być człowiekiem znaczy po­siadać kryształową mo­ral­ność,
nieog­ra­niczoną tolerancyjność, do pas­ji po­suniętą pra­cowi­tość,
dążyć do ciągłego
uzu­pełniania swe­go wyk­ształce­nia, po­magać innym”
J. Korczak

Istotą działań podejmowanych w ramach Koła jest pogłębianie oraz szerzenie wiedzy dotyczącej pracy socjalnej oraz propagowanie wartości, na których opiera się praca socjalna.

Podstawą działalności Koła są wspólne inicjatywy, mające na celu:

• integrację środowiska studenckiego,
  • współpracę z organizacjami oraz instytucjami aktywnie działającymi na rzecz pracy socjalnej
  • działalność naukowo-badawczą.

Opiekun Koła: dr Izabela Ziębacz, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Osoby zainteresowane serdecznie zapraszamy!

Praca Socjalna: Ludzie

Praca Socjalna: Projekt Erasmus+

Więcej Button

Praca Socjalna: Koło Naukowe Studentów

Praca Socjalna: Aktualności

Więcej DE; ?>

Strona Pełnomocnika Rektora Uniwersytetu Humanistyczno-Przyrodniczego im. Jana Długosza w Częstochowie ds. Osób z Niepełnosprawnością (PON). Zapraszamy.

Praca Socjalna: Blog KNSPS